Hakkımızda

Hakkımızda

Uzun yıllar hizmet veren ve sektörel anlamda müşterinin beklentilerine cevap veren firmamız,

Uzun yıllar hizmet veren ve sektörel anlamda müşterinin beklentilerine cevap veren firmamız, deneyimli eleman kadrosuyla ve etkili yöntemleriyle sebil çözümleri sunmaktadır. Eğitimli servis ekibiyle ve güncel sebil çözümleriyle sağlıklı su kullanım imkanı sunan firmamız, yeni nesil sebiller için de çözüm üretmeye devam ediyor.

 

İşinin ehli ekibimiz sebil dezenfeksiyon işlemlerinde ozonlama yöntemini tercih ediyor. İnsan sağlığını ilk aşamada önemseyen ekibimiz bunun için sağlıklı yöntemlerle çözüm üretiyor. Sebil arızalarında da firmamız mükemmeli sunuyor. Yedek parça destekli tamir işlemlerimiz yerinde ve çok kısa sürede gerçekleşiyor.

Hizmet programımızda yer alan hizmetlerden biri de su arıtma çözümleridir. Suyun sağlıklı kullanımı için modern su arıtma çözümleri ekibimizin özverili çözüm seçenekleriyle gerçekleşiyor. Firma olarak bu konuda çözüm odaklı hareket ediyoruz.

 

Ev ve ofis tipi sebillerin yanı sıra 50 lt, 80 lt, 120 lt, 200 lt, 250 lt ve 500 lt endüstriyel sebil satışı ve sebil tamiri de hizmetlerimiz arasındadır. Profesyonel ekibimiz sanayi tipi sebilleri kısa sürede tamir ederek bu kategoride zaman kaybı yaşamadan sebil kullanım imkanı sunmaktadır.

 

Firma olarak su sebil temizliği, tamiri ve bakımı işlemlerinde yeni veya eski bütün sebil modelleri için çözüm odaklı hareket ediyoruz. En iyi sebil temizliğini yapmak ve bu işi kısa sürede gerçekleştirmek hizmet programımızın temelini oluşturmaktadır. Müşterimizin memnuniyeti bizim için en önemli amaçtır.

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı